بهترین کاندید لیپوماتیک

بهترین کاندید لیپوماتیک

چه کسانی میتوانند افراد مناسبی برای انجام جراحی لیپوماتیک باشند ؟ افرادی کاندید مناسب برای انجام لیپوماتیک هستند که دارای اضافه وزن می باشند و قصد دارند برای رسیدن به تناسب اندام تحت عمل لیپوماتیک قرار گیرند . در واقع این افراد حتی با استفاده از رژیم غذایی و ورزش هم نتوانسته اند که چربی های برخی نواحی بدن خود را از بین ببرند لذا برای رسیدن به اندامی ایده ال ، می توانند از روش لیپوماتیک استفاده کنند و طی یک جلسه انجام لیپوماتیک ، چربی های موجود در نقاط بدن  را از بین ببرند . حال می خواهیم بدانیم بهترین کاندید لیپوماتیک چه افرادی می باشند ؟ (بهترین کاندید لیپوماتیک )

بهترین کاندید لیپوماتیک

مردان و زنان بالای 18 سال می توانند از این روش استفاده کنند اما بهترین کاندید لیپوماتیک مردان و زنانی هستند که دارای اضافه وزن نمی باشند یا اضافه وزن کمی دارند و چربی تنها در برخی از نقاط بدن آن ها تجمع کرده است . موقع عمل لیپوماتیک باید فرد وزن پایداری داشته باشد . افرادی که قصد کاهش یا افزایش وزن دارند کاندید مناسبی برای لیپوماتیک نمی باشند و باید پس از کاهش یا افزایش وزن نهایی مراجعه نمایند .

بهتر است پوست فرد قوام و قابلیت ارتجاعی داشته باشد زیرا پس از انجام انجام عمل لیپوماتیک پوست شروع به جمع شدن می کند . افراد مسنی که قوام پوست آن ها از دست رفته است انتخاب های مناسبی برای انجام لیپوماتیک نیستند ولی اگر قابلیت ارتجاعی پوست در آن ها خوب باشد محدودیت سنی برای انجام این عمل وجود ندارد . زنان باردار نیز باید حداقل 3 ماه پس از زایمان برای انجام لیپوماتیک اقدام کنند . لیپوماتیک نتایج بسیار چشمگیری را به دنبال دارد و میتواند مشکل چاقی و اضافه وزن افراد را برطرف سازد .

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )