تزریق کردن چربی در بافت سینه

تزریق کردن چربی در بافت سینه

بیش از یک قرن است که تزریق کردن چربی در بافت سینه انجام می شود . استفاده از این روش به جای پروتز سینه در حجیم سازی سینه ها طرفداران زیادی پیدا کرده است . در زیر به  موضوع تزریق کردن چربی در بافت سینه خواهیم پرداخت .

تزریق کردن چربی در بافت سینه

کاربرد تزریق کردن چربی در بافت سینه ها :

از این تکنیک می توان برای رفع نقایص متعددی در پستان استفاده نمود که شامل بزرگ کردن حجم پستان های کوچک ، اصلاح نقایص مادر زادی پستان ، اصلاح چین و چروک هایی که در سینه ها به وجود آمده و اصلاح حجم سینه بعد از خارج کردن پروتز ، می باشد .

آیا تزریق کردن چربی در بافت سینه در سنین خاصی انجام می شود ؟

محدودیت سنی برای انجام این تکنیک وجود ندارد اما بیشتر خانم هایی که در سنین 25 تا 55 سالگی که به دلیل زایمان های مکرر شکل سینه ها یشان تغییر کرده است ، اقدام به انجام تزریق کردن چربی در بافت سینه هایشان می کنند تا سینه ها یشان ظاهر طبیعی تری پیدا کند . انداز ه ی سینه ها با انجام این تکنیک حدودا یک سایز بزرگتر می شود .

نحوه ی انجام عمل :

این عمل را می توان تحت بی حسی موضعی انجام داد . معمولا از نقاطی از بدن مانند شکم یا باسن چربی برداشت می شود . با استفاده از کانولای مخصوصی چربی از این نواحی تخلیه شده و سپس تکنیک های خاصی به منظور صاف شدن مواد زائد و ذرات خون و سرم توسط سانتریفوژ انجام می شود و بعد از آن تزریق به وسیله ی سرنگ های کم حجم و کانولای بسیار ظریفی به داخل بافت پستان انجام می شود تا قوام مطلوبی در سینه ها ایجاد گردد .

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )