تفاوت لیپوماتیک و آبدمینوپلاستی

تفاوت لیپوماتیک و آبدمینوپلاستی :

امروزه برای حذف کردن چربی های موضعی موجود در نواحی بدن از روش های مختلفی استفاده می شود و بر اساس نیاز هر یک از افراد از یکی از این روش ها استفاده می گردد . عنوان های لیپوماتیک ، لیپوساکشن ، آبدومینوپلاستی و … به احتمال زیاد به گوشتان خورده است . برخی از افراد تصور می کنند تمام این روش ها برای افراد قابل انجام است در حالی که اینطور نیست . در ذیل درباره ی تفاوت لیپوماتیک و آبدمینوپلاستی بیشتر توضیح خواهیم داد .

تفاوت لیپوماتیک و آبدمینوپلاستی

شیوه ی لاغری با لیپوماتیک از روش های نوین برای حذف چربی های موضعی بدن به شمار می آید که با استفاده از آن می توان نتایج چشمگیری کسب نمود . در روش های سنتی که برای زدودن چربی ها استفاده می شدند ، چربی های خارج شده از بدن می سوختند و دیگر قابل استفاده نبودند اما با استفاده از روش لیپوماتیک می توان از چربی های حاصل شده مجددا برای حجیم سازی نقاط دیگر بدن استفاده کرد .

به احتمال زیاد با روش آبدومینوپلاستی آشنا هستيد . آبدومینوپلاستی به جراحی کوچک کردن شکم گفته می شود که طی آن چربی ها و پوست های اضافی ناحیه ی شکم برداشته می شوند لذا شکم ظاهری زیبا پیدا می کند . تفاوت لیپوماتیک و آبدومینوپلاستی در عملکرد و افراد مناسب برای این جراحی ها است . افرادی که دارای شکم های بزرگ و آویزان هستند از روش آبدومینوپلاستی می توانند استفاده کنند . معمولا بر اثر عواملی همچون بارداری های متعدد و یا کاهش وزن قابل توجه افراد دچار این عارضه می شوند لذا افرادی که شکم بزرگ و سفت دارند برای جراحی آبدومینوپلاستی مناسب نیستند بلکه باید ابتدا تحت عمل لیپوماتیک قرار گیرند و در صورتی که شکمشان پس از لیپوماتیک دچار شل شدگی و آویزانی شد ، از عمل جراحی آبدومینوپلاستی استفاده کنند .

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )