جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

افرادی که بینی برآمده ای دارد مانند افرادی که دارای بینی گوشتی هستند از مشکلات رایج زیبایی و عدم تناسب بین اعضای صورت خود ناراضی اند . اکثر موارد بر آمدگی و قوز بینی به دلیل مسائل ارثی و ژنتیک می باشد که بر اثر رشد بیش از حد غضروف بینی و استخوان باعث می شود که بر روی بینی برآمدگی ایجاد گردد . معمولا صدمه های وارد شده به بینی در دوران کودکی و نوجوانی هم می تواند منجر به ایجاد قوز در بینی شود . وجود این قوز دربینی موجب ایجاد اشکال در تناسب صورت می شود و تاثیراتی بر روی زیبایی ظاهری فرد می گذارد . لذا افراد می توانند برای رفع این بر آمدگی جراحی بینی استخوانی انجام دهند .

جراحی بینی استخوانی

بیمارانی که قصد انجام جراحی بینی استخوانی خود را دارند ، باید در ابتدا یک جراح زیبایی بینی متبحر را انتخاب کنند زیرا  برای انجام جراحی بینی استخوانی تجربه و تخصص جراح اهمیت زیادی دارد . در طول عمل جراحی بینی برآمدگی موجود بر روی بینی کاهش پیدا می کند و به طور همزمان عرض و طول بینی و همچنین سایر مشکلات موجود مربوط به تناسب بینی مجددا اصلاح می شوند . کاهش برآمدگی بینی عملی نسبتا کوتاه می باشد و تحت بیهوشی عمومی انجام می شود . مراقبت های پس از عمل جراحی بینی استخوانی نیز شامل مصرف مسکن های ضد درد و آرامش بخش می باشد .

آیا جراحی بینی استخوانی برگشت پذیر است ؟

پس از جراحی بینی استخوانی بازگشت مجدد قوز بینی غیر معمول است .رعایت مراقبت های پس از عمل جراحی بینی  می تواند احتمال بازگشت برآمدگی بینی را در این قسمت به حداقل برساند و به طور چشمگیری کاهش دهد .

این جراحی نیز شامل مراحل رینوپلاستی می باشد و تحت بیهوشی عمومی و بدون هیچگونه دردی انجام می شود .

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )