جراحی بینی ترمیمی

جراحی بینی ترمیمی

برخی از افراد بعد از جراحی زیبایی بینی ، از نتیجه ی عمل رضایت کامل را ندارند به همین دلیل ، اقدام به جراحی مجدد می کنند . باید این را در نظر داشته باشد که برای هر گونه اقدامی بر روی بینی ، حداقل یک سال برای ترمیم بینی و جراحی دوباره باید صبر کنید . برای انجام جراحی بینی ترمیمی یک سری نکات را باید رعایت کنید ، تا به نتیجه ی ایده آل خود برسید .

جراحی بینی ترمیمی

جراحی بینی ترمیمی

اگر می خواهید برای جراحی بینی ترمیمی اقدام کنید بهتر است نکات زیر را مطالعه کنید :

افرادی که برای بار دوم اقدام به عمل جراحی زیبایی بینی می کنند باید در انتظارات خود واقع گرا باشند . و برای هر گونه نتیجه ایی آمادگی لازم را داشته باشند .

افرادی که برای عمل مجدد بینی اقدام می کند باید بدانند ، پیچیدگی های عمل جراحی با هر عمل بیش تر و سخت تر می شود .

کسانی که عمل زیبایی بینی را انجام داده اند، چهارچوب بینی آن ها ناسالم است به همین دلیل ممکن است نتواند یک جراحی دیگر را تحمل کند . به همین جهت توصیه می شود برای مدت زمان طولانی صبر کنید و یا از جراحی منصرف شوید .

قبل از اقدام به عمل مجدد بهتر است به یک جراح مراجعه کنید تا مطمئن شوید بافت های داخل بینی ترمیم شده است . در صورت زخم داخل بینی بهتر است تا ترمیم آن،  برای جراحی دست نگه دارید .

در یک سال گذشته نباید هیچ گونه عملی بر روی بینی خود انجام داده باشید . به عبارتی دیگر ، باید یک سال از عمل جراحی قبلی شما گذشته باشد .

اگر به هر دلیلی از عمل راضی نبودید به هیچ عنوان برای جراحی مجدد فوراً اقدام نکنید .

جراحی بینی ترمیمی هم به روش باز و هم به روش بسته قابل انجام است . این عمل معمولاً یک تا دو ساعت زمان می برد و بیمار همان روز پس از عمل ترخیص می شود .

 

 

مرکز لیپولیز ایران

( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی , لیپوماتیک سینه , لیفت سینه )