جراحی بینی در افراد مسن

جراحی بینی در افراد مسن

یکی از رایج ترین عمل ها ، جراحی پلاستیک بینی و زیبایی است ، که امکان دارد هر کس در هر سنی برای انجام آن تمایل داشته باشد . جراحی بینی برای افراد مسن به دلیل بالا بودن سن آن ها ممکن است سوالاتی را در ذهن ایجاد کند ، یکی از سوال های رایج برای این افراد این است که ، جراحی بینی در افراد مسن امکان پذیر است یا خیر ؟ در ادامه ی مقاله برایتان درباره ی این موضوع و سوالاتی که ذهن را درگیر کرده است بیش تر توضیح خواهیم داد .

جراحی بینی در افراد مسن

جراحی بینی در افراد مسن

افرادی که تمایل به جراحی پلاستیک بینی دارند اما سن آن ها برای انجام این جراحی بالا است بهتر است قبل از اقدام به جراحی به مشاوره رفته و بایدها و نبایدهای این جراحی را بدانند تا پس از عمل دچار مشکل نشوند .

شما باید در نظر داشته باشید به دلیل بالا بودن سنتان دوران نقاهت طولانی تری نسبت به سایر افراد دارید به همین جهت صبوریت در شما باید بالا باشد . لازم به ذکر است گفته شود ، به طور طبیعی اکثر افرادی که سن پایین دارند نوک بینی آن ها به طرف بالا و پشت بینی آن ها مقعد است در صورتی که افراد مسن پشت بینی آن ها به صورت محدب ( کمی قوز دار ) و نوک بینی آن ها افتاده تر می باشد . این تغییرات نه تنها برای بینی بلکه برای دیگر اجزای بدن نیز هست ، برای مثال با افزایش سن میزان الاستیته ی پوست کاهش می یابد و همچنین قسمت پایینی بینی پوست آن ضخیم تر می شود و در بالای بینی ضخامت کم تر می شود و همین امر باعث افتادگی بینی می شود .

جراحی بینی در افراد مسن و نکاتی که باید توجه شود :

در صورتی که فرد دچار بیماری قلبی عروقی و مشکلات جسمی باشد پیشنهاد می شود این عمل را انجام ندهد زیرا دوران نقاهت در آن ها طولانی تر خواهد بود . به همین دلیل قبل از اقدام به جراحی پلاستیک بینی باید توسط پزشک تایید سلامت شوید تا در حین عمل و پس از عمل دچار عارضه های شدید نشوید .

 

 

مرکز لیپولیز ایران

( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی , لیپوماتیک سینه , لیفت سینه )