جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی

افراد بنا بر دلایلی برای جراحی بینی به متخصصان مراجعه می کنند و این انتظار را دارند که تمامی عیوب بینی یشان برطرف شود . متخصصان جراحی زیبایی بینی ، با توجه به نوع بینی و ویژگی های ساختار بینی ، روش های متعددی را برای بازسازی و ترمیم بینی در نظر گرفته اند . در برخی از موارد بیمار خواهان آن است که بینی کاملاً طبیعی جراحی شود ، به طوری که اگر فردی برای بار اول او را ببیند نتواند تشخیص دهد که بینی او عمل شده است . در این مقاله می خوانیم یک جراحی بینی طبیعی موفق  چگونه است .

جراحی بینی طبیعی

چه عاملی باعث روی آوردن افراد به جراحی بینی می شود ؟

امروزه با پیشرفت کردن علم و پدید آمدن تکنیک های جدید در عمل جراحی بینی افراد زیادی متقاضی این عمل شده اند . افراد زیادی هستند که دارای مشکلاتی نظیر ( قوز در بینی ، بزرگ بودن بیش از حد بینی ، تناسب نداشتن بینی با دیگر اجزای صورت و … ) می باشند . در این صورت فرد با چنین مشکلاتی به جراح مراجعه می کند اما سوالات بسیاری در ذهن او ایجاد می شود ، یکی از این سوالات که ذهن فرد را مشغول می کند این است که ، آیا بینی او حالت طبیعی خود را از دست می دهد یا خیر ؟  خیلی ها علاقه مند به تغییر زیاد نیستند و تنها می خواهند مشکل بینی آن ها رفع شود . در این حالت فرد باید حتماً این موضوع را با جراح خود در میان بگذارد .

جراحی بینی طبیعی و سوالاتی که پیش می آید :

تا چه اندازه سایز بینی باید کوچک باشد تا طبیعی به نظر برسد ؟ در عمل بینی طبیعی جراح سعی می کند که غضروف ها و استخوان های بینی را به اندازه ایی کم کند که با صورت وی هم خونی داشته باشد ( مهم ترین نکته ایی که در زیبا شدن بینی وجود دارد هماهنگی فرم بینی با دیگر اجزای صورت است ) .

بینی طبیعی تا چه اندازه ایی باید قوس دار باشد ؟ در جراحی بینی طبیعی قوس پشت بینی به اندازه ی کم و خیلی معقولانه است . ( در صورت قوس دار کردن بیش از حد ، احتمال آن که فرد در آینده دچار مشکلات تنفسی شود وجود دارد ) .

با مطالعه ی مطالبی که در بالا شرح داده ایم می توانید بهترین نوع بینی را برای زیباتر شدن انتخاب کند .

 

مرکز لیپولیز ایران

( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی , لیپوماتیک سینه , لیفت سینه )