جراحی بینی کج

جراحی بینی کج :

برای رفع کجی ظاهری بینی شایع شده است که انجام یک عمل کافی نمی باشد و همچنین می گویند که اگر بینی کج را عمل کنید دوباره به حالت اول برمی گردد . ( جراحی بینی کج )

جراحی بینی کج

بسیاری از افراد این باور غلط را دریافته اند که ، انجام یک عمل برای برطرف کردن بینی کج کافی نیست ، و شایع شده است حتی اگر بینی صاف شود دوباره به حالت اولیه باز میگردد . متخصان این شایع غلط را رد کرده اند اما عواملی وجود دارد که باعث می شود فرد مجبور به عمل مجدد شود ، این اتفاق زمانی رخ می دهد که بینی هم کج و غیر قرینه باشد . به عنوان مثال : افرادی که در کودکی به صورت آن ها ضربه وارد شده است ، همین امر باعث رشد کج بینی می شود .

جراحی بینی کج

تنظیم شدن بینی با صورت کج امکان دارد ، که این تصور را درست کند که بینی هنوز کج است .در صورتی که بینی صاف است اما صورت کج و غیر قرینه است . اگر صورت کج نباشد ولی بینی کج باشد ، در این صورت اگر جراح تمام عواملی که باعث کجی بینی شده است را درست نکند بعد از مدتی دوباره بینی کج می شود . به این ترتیب برگشتن کجی بینی صحت ندارد . در صورتی که جراحی خوب باشد بینی در یک مرحله صاف می شود ، با توجه به این که جراحی بینی با تراشیدن چوب و حکاکی روی فلز تفاوت دارد .

پس با این وجود وقتی که چوب تراشیده می شود ، آن جسم از خودش حرکتی نشان نمی دهد ، اما زمانی که روی بینی صورت پذیرد ، پس از اتمام جراحی تغییراتی که در سلول های بینی انجام می شود و تغییراتی که ایجاد می کند ، امکان دارد که به طور کامل تحت نظارت جراح نباشد . پس با این اوصاف نمی توان به نتیجه ی مطلوب و قابل توجهی از جراحی بینی داشت.

 

مرکز لیپولیز ایران

( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی , لیپوماتیک سینه , لیفت سینه )