درمان چاقی توسط لیپوماتیک

درمان چاقی توسط لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از جایگزین های برتر ساکشن و لیزر لیپولیز است که جدید ترین روش تخلیه ی چربی محسوب می شود . درمان چاقی توسط لیپوماتیک یکی از بهترین روش هاست ، که به منظور رفع چاقی های موضعی بخصوص در نواحی شکم ، پهلو ، باسن ، ران ، ساق پا و غبغب مورد استفاده قرار می گیرد .

درمان چاقی توسط لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست ؟

تکنیک لیپوماتیک مبتنی بر تولید میدانی از امواج اولتراسونیک می باشد که با استفاده از یک کمپرسور به عنوان منبع نیرویی با بافت های چربی برخورد کرده و آن ها را تخریب می کند و در نهایت موجب کاهش سایز می شود .

برای شروع درمان چاقی توسط روش لیپوماتیک ابتدا سوراخی به قطر 2 الی 5 میلیمتر در منطقه ی مورد نظر ایجاد می شود سپس کانولا را که یک میله ی فلزی باریک است را از طریق سوراخ ها به درون پوست وارد می کنند و با استفاده از امواج ، بافت های چربی محل مورد نظر را تخریب می کنند و از طریق همان منافذ نیز چربی ها را تخلیه می نمایند . برای انجام این روش از بی حسی موضعی استفاده می شود .

این روش برای مردان و زنانی که قصد کاهش سایز خود را دارند و نمی خواهند از روش های جراحی قدیمی دردناک استفاده کنند بسیار مناسب است .

به علت دقت بالا و قدرت عملی که روش لیپوماتیک برخوردار می باشد تقریبا می توان چربی های تمام قسمت های بدن را تخلیه نمود تا اندامی تراشیده شده و مطلوب حاصل شود .

به هر صورت در درمان چاقی توسط لیپوماتیک با موارد زیادی رو به رو خواهیم بود البته افرادی که تحت عمل لیپوماتیک قرار گرفته اند بسیار از نتیجه ی عمل خشنود بوده اند .

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )