لیزر لیپولیز ساق پا

لیزر لیپولیز ساق پا

افرادی که ساق پاهای چاقی دارند و حتی با کمک رژیم های غذایی و ورزش نیز موفق به لاغر کردن آن نشده اند به طور معمول از وضعیت خود ناراضی نبوده و در پی روشی موثر برای رفع چربی های این ناحیه می باشند . لیزر لیپولیز ساق پا روشی موثر است که کمک می کند افرادی که با این مشکل مواجه اند پاهایی تراشیده و خوش فرم داشته باشند .

لیزر لیپولیز ساق پا

لیزر لیپولیز :

این روش جهت فرم دهی دقیق و همچنین رفع شلی پوست بسیار سودمند خواهد بود . در روش لیزر لیپولیز اتصال سلول های چربی با کمک انرژی لیزر شکسته می شود و به این ترتیب چربی ها تخریب شده و به صورت نیمه مایع در می آیند . به علاوه انرژی لیزر منجر به تحریک پوست به کلاژن سازی و سفت شدن پوست نیز خواهد شد .

پس از اینکه چربی ها به حالت مایع در آمدند توسط وسیله ای از بدن تخلیه می شوند . افرادی که تحت عمل لیزر لیپولیز قرار می گیرند بایستی بلافاصله پس از اتمام عمل ، از گن های مخصوصی تا مدتی که پزشک تجویز می کند استفاده کنند تا مایع تامسنت که در ناحیه ی مورد درمان باقی مانده است ، از بدن خارج شود و به علاوه پوست افراد با فرم و شکل جدید پا ها انطباق پیدا کند .

به طور معمول برش هایی که در این عمل ایجاد می شوند باز گذاشته می شوند تا اینکه مایعات باقی مانده در بدن به آسانی تخلیه شوند و همچنین دوران نقاهت پس از لیزر لیپولیز نیز روند کوتاه تری داشته باشد . بهتر است پس از عمل ، بیماران راه رفتن را سریعا شروع کنند تا جریان خون در پا ها افزایش پیدا کند . به دلیل اینکه پا ها با قلب بیشتر فاصله دارند لذا امکان دارد دوره ی ریکاوری طولانی تر شود .

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )