لیفت پستان

لیفت پستان

به عمل بالا بردن و لیفت پستان ها در اصطلاح پزشکی ماستوپکسی گفته می شود . عمل لیفت  به منظور بالا بردن و فرم دادن پستان ها انجام می شود زیرا ممکن است بر اثر عواملی همچون شیر دهی یا بالا رفتن سن پستان ها سفتی و فرم و شکل طبیعی خود را از دست بدهند و به تدریج در طول زمان دچار شل شدگی شوند . عمل ماستوپکسی یا جراحی لیفت پستان روشی موثر برای سفت نمودن و فرم دادن به سینه ها به شمار می آید .

لیفت پستان

کاندیدای مناسب عمل لیفت پستان :

افرادی که قصد انجام عمل لیفت پستان دارند باید از سلامت کامل جسمانی برخوردار باشند و به بیماری خاصی مبتلا نباشند و همچنین سوابق ابتلا به بیماری های خطرناک نیز نداشته باشند . به علاوه افرادی که می خواهند تحت عمل لیفت سینه قرار بگیرند بایستی از نتایج عمل انتظارات واقع بینانه ای داشته باشند .

عمل لیـفت پستان به طور معمول برای افرادی که پوستشان کشیده شده است و بر اثر بالا رفتن سن حجم سینه هایشان کاهش پیدا کرده است بسیار سودمند خوهد بود . خانم هایی که در دوران بارداری یا شیردهی قرار دارند و یا اینکه در آینده قصد کاهش وزن دارند عمل لیفت سینه برایشان مناسب نیست . ضمنا افراد سیگاری نیز نباید تحت عمل لیفت سینه قرار بگیرند .

عمل جراحی لیـفت پستان در بیمارستان و اتاق جراحی انجام می شود . به طور معمول پس از انجام عمل نیاز نیست بیمار در بیمارستان بستری شود و در همان روز از بیمارستان ترخیص می شود .

در طول عمل لیفت سینه بیمار چیزی حس نخواهد کرد و کاملا راحت می باشد . این عمل تحت بیهوشی عمومی بر روی افراد انجام می شود و لذا در طول عمل فرد کاملا بیهوش خواهد بود .

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )