لیپولیز بازو

لیپولیز بازو

لیپولیز روشی با کمتربن تهاجم است که به منظور رفع دائمی چربی های نقاط بدن نظیر شکم ، پهلو ، بازو ها و … به کار گرفته می شود . این روش برای رفع چربی هایی که تنها در نقاطی از بدن به صورت تجمع یافته در آمده اند استفاده می شود .  روش لیپولیز روشی است که موجب فروپاشی غشای سلول های چربی می شود و آن ها را به صورت مایع در می آورد که به راحتی قابل تخلیه می باشند . افرادی که دارای بازو های بزرگی هستند و این موضوع موجب رنجششان گشته ، می توانند از روش لیپولیز بازو استفاده کنند تا بازو های سایز بزرگ خود را به بازو هایی لاغر و خوش فرم تبدیل نمایند .

لیپولیز بازو
مزایای لیزر لیپولیز بازو :

• تکنیکی با کمترین تهاجم
• با حداقل خونریزی
• عملی بی خطر و ساده
• ضد عفونی ناحیه ی مورد درمان در طول عمل
دوران نقاهت کوتاه
• عدم بروز عوارض جدی

 

چگونگی انجام عمل لیولیز :

کانولا که حاوی فیبر لیزر است از طریق سوراخ هایی به درون پوست وارد می شود . سپس کانولا انرژی لیزر را به سلول های چربی منتقل می کند و موجب تخریب آن ها می شود و چربی ها را به حالت نیمه مایع در می آورد . با کمک انرژی لیزر ، به طور همزمان پوست نیز تحریک شده و منجر به کلاژن سازی و سفت شدن پوست می شود .
عمل لیزر لیپولیز با استفاده از بی حسی موضعی و به صورت سرپایی انجام می شود . انرژی لیزر موجب لخته شدن خون در رگ های اطراف قسمت مورد درمان می شود که درنتیجه منجر به کاهش خونریزی ، کبودی و التهاب می گردد . عمل لیپولیز به طور معمول بسته به وضعیت بیمار حدودا 1 ساعت زمان می برد و اکثر افراد تنها به یک جلسه ی درمانی نیاز خواهند داشت .

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )