لیپولیز پهلو

لیپولیز پهلو

لیزر لیپولیز روشی با کمترین تهاجم است که به منظور از بین بردن چربی های موضعی نواحی بدن مانند پهلو به کار گرفته می شود . لیپولیز پهلو هم اکنون با بالاترین تکنولوژی انجام می شود . این عمل پشرفته برای افرادی که می خواهند با استفاده از لیزر چربی های نقاطی از بدن خود مانند پهلو ها را از بین ببرند طراحی شده است . به کمک روش لیزرلیپولیز بدن ظاهری زیبا به دست می آورد .

لیپولیز پهلو

افراد مناسب برای انجام لیپولیز پهلو یا دیگر نقاط بدن :

در صورتی که افراد در نقاط بدن خود دارای چربی های انباشته شده باشند که با کمک ورزش و رژیم غذایی از بین نمی روند می توانند با استفاده از روش لیپولیز از وجود این چربی ها خلاص شوند اما افرادی که به عارضه های زیر مبتلا می باشند نمی توانند از این روش بهره مند شوند :

  • عوارض قلبی
  • ابتلا به دیابت نوع اول
  • ابتلا به بیماری سرطان
  • عارضه های کلیوی
  • وجود پیچ و پلاک های فلزی در قسمت های مورد درمان

تمای افرادی که قصد انجام عمل لیزرلیپولیز را دارند باید حداقل 18 سال سن داشته باشند اما محدودیت سنی حداکثر برای این عمل وجود ندارد .

آیا عمل لیپولیز دردناک است ؟

اکثر افراد می گویند که انجام عمل لیزر لیپولیز با درد همراه نیست و تنها فرد کمی احساس سوزن سوزن شدن خفیفی دارد که البته برای فرد ایجاد ناراحتی نخواهد کرد . بعد از انجام این عمل ، امکان دارد فرد در پوست احساس گرمی کند و یا پوستش قرمز شود که این آثار طبیعی است و به طور معمول بعد از چند ساعت از بین خواهد رفت .

نواحی تحت درمان با استفاده از لیپولیز :

با استفاده از روش لیپولیز می توان نواحی صورت ، گردن ، دست ها ، ران ها ، شکم ، سینه ، زانو ها ، ساق پا و دیگر نواحی بدن را درمان نمود .

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )