لیپولیز

لیپولیز

لیپولیز روشی کم تهاجمی برای تخریب سلول های چربی می باشد و با ایجاد گرما می تواند اثر سفت کننده بر روی پوست را تحریک نماید .با استفاده از روش لیپولیز لایه ی سطحی  و زیر پوست به هیچ وجه نیازی به لیپوساکشن ندارند و لذا سطح پوست ناهموار نمی شود و صاف و یکدست باقی می ماند .

لیپولیز

این روش برای چاقی های خفیف و متوسط  مناسب است ولی در چاقی های شدید تر علاوه بر استفاده از لیزر ، نیاز به تخلیه ی چربی ها نیز می باشد .

کاندیدای مناسب برای لیپولیز :

در صورتی که در بدن خود دارای چربی اضافی می باشید که حتی با رژیم غذایی و ورزش نیز از بین نمی روند می توانید از لیپـولـیز استفاده کنید . اما افرادی که به عارضه های زیر مبتلا هستند نمی توانند تحت درمان لیپولیز قرار گیرند :

  • عوارض قلبی
  • دیابت نوع اول
  • عوارض کلیوی
  • سرطان
  • وجود پیچ و پلاک های فلزی در قسمت مورد درمان

تمامی افراد باید برای انجام این عمل حداقل 18 سال سن داشته باشند اما محدودیت سنی حداکثر برای انجام این عمل وجود ندارد با این وجود درباره ی مناسب بودن انجام لیپولیز برای فرد  در جلسه ی مشاوره با جراح مورد بحث قرار خواهد گرفت .

 

لیپولیز

 

چگونگی عملکرد لیپولیز لیزری :

این تکنیک به وسیله ی لیزری که به این منظور ساخته شده است انجام می شود . حین عمل از لیزر با پالس های کوتاه و قدرت بالا استفاده می گردد تا از گرم شدن بافت ها جلوگیری شود . این روش بی خطر و کار آمد می باشد و به طور تقریبی هیچ وقت از کار نمی افتد .

با استفاده از این روش می توان چربی های نواحی کوچک مانند صورت ، گردن ، دست ها ، سینه ، شکم ، ران  ، زانو ها ، ساق پا را از بین برد .

 

لیپولیز

 

آیا این عمل دردناک می باشد ؟

اکثر افراد می گویند عمل لیپو لیز بدون درد می باشد گرچه ممکن است فرد احساس سوزن سوزن شدن خفیفی داشته باشد که برایش ناراحت کننده نیست . پس از انجام عمل ، امکان دارد در پوست احساس گرمی کند و یا پوست قرمز شود که طبیعی است و به طور معمول پس از چندین ساعت برطرف خواهد شد .

هزینه عمل لیپولیز چقدر می باشد ؟

هزینه عمل ليپولیز با توجه میزان چربی و ناحیه تحت درمان، دستمزد پزشک تعیین می شود.

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )