لیپوماتیک باسن

لیپوماتیک باسن

اندام تحتانی نقش مهمی در زیبایی اندام افراد ایفا می کند به همین دلیل افرادی که دچار چاقی موضعی در این ناحیه می باشند می توانند برای از بین بردن چربی های انباشته شده این قسمت از لیپوماتیک باسن استفاده کنند .

لیپوماتیک باسن

چگونگی انجام لیپوماتیک باسن :

توصیه می شود قبل از انجام لیپوماتیک حتما مشاوره های لازم پیش از جراحی لیپوما تیک باسن داشته باشید و در صورتی که انجام لیپوماتیک باسن برای شما مناسب بود اقدام به انجام لیپوماتیک باسن کنید .

قبل از انجام این جراحی  باید از مصرف دارو های رقیق کننده ی خون مانند آسپرین خودداری نمایید .در روز عمل ابتدا مناطق مورد نظر مشخص می شوند که باید به درستی انجام گیرد تا چربی ها به اندازه از باسن خارج شوند و عوارض احتمالی پس از لیپوما تیک باسن نیز کمتر شود سپس بی حسی موضعی بر روی فرد انجام می شود و لوله کانولا دستگاه لیپوماتیک از طریق سوراخ های کوچک ایجاد شده در نواحی مورد نظر وارد باسن  شده و با ایجاد حرکت چرخشی و ارتعاشی باعث خرد شدن چربی ها شود سپس چربی ها به حالت مایع در می آیند و می توان آن ها را از بدن خارج نمود.

پس از عمل لیپوماتیک باسن :

پس از عمل لیپوماتیک باسن باید مراقبت های لازم بعد عمل را رعایت نمایید و از گن های مخصوص استفاده کنید که مایعات کاملا از بدن خارج شود تا احتمال عفونت و آمبولی چربی نیز به حداقل برسد البته بروز آمبولی بعد از لیپوماتیک تا کنون گزارش نشده است .

افراد مناسب برای لیپوماتیک باسن :

افرادی که در این قسمت دارای ظاهری ناهموار می باشند و یا اینکه فرم باسنشان به گونه ای است که با اندام فرد هم خوانی ندارد لیپوما تیک باسن می تواند رضایت فرد را به دنبال آورد. همچنین لیپوما تیک باسن برای کسانی که دارای باسن نا متقارن هستند نیز مناسب است و به علاوه برای کسانی که به دلیل اضافه وزن بالا در قسمت باسن دچار چاقی شده اند نیز لیپوما تیک باسن مطلوب است .

در لیپوما تیک باسن این مشکل ها بر طرف می شوند و چربی های اضافه از قسمت باسن تخلیه می شوند .

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )