لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

روش لیپوماتیک از روش های لاغری است که در چند سال اخیر مورد توجه قرار گرفته است و شیوه ای بی خطر و موثر و کاملا دقیق برای استفاده در تمام نقاط بدن از جمله شکم می باشد .با استفاده از لیپوماتیک شکم می توان چربی های انباشته شده در قسمت شکم و قسمت های دیگر بدن را تخلیه نمود و به نتیجه ی دلخواه دست یافت .

لیپوماتیک شکم

چربی ها در شکم به طور کلی به دو قسم می باشند :

  • چربی زیر پوستی که بین پوست و لایه ی خارجی ماهیچه های شکم وجود دارد .
  • چربی داخلی که درون احشاء قرار دارند .

ضمنا به هر میزان که سن بالاتر می رود چربی در احشاء نسبت به چربی زیر پوستی بیشتر می شود بنابراین انجام لیپوماتیک در جوانان بهتر است و رضایت بیشتری را به همراه خواهد داشت . از طرفی به دلیل شل تر بودن ماهیچه های شکم در افراد مسن در مقایسه با جوانان بیرون زدگی شکم بیشتر اتفاق می افتد .

روش انجام عمل لیپوماتیک شکم :

به وسیله ی دستگاه لیپوماتیک اینفراسونیک هوای فشرده شده که کمپرسور ایجاد نموده به کانولا انتقال داده می شود و سه نوع حرکت گردشی ایجاد می شود که به طور کلی به آن حرکت سه بعدی گفته می شود که حین عمل لیپوماتیک توسط جراح مورد استفاده قرار می گیرد .

کانولا پس از وارد شدن از طریق سوراخ های کوچک سه میلی متری به داخل چربی های شکم وارد می شود .این حرکات باعث به وجود آمدن امواج اینفراسونیک می شود و بافت چربی مورد نظر را مورد هدف قرار داده و آن را امولسیفیه می کند ولی در حین انجام عمل به عروق خونی ، لنفی و عضلات و یا اعصاب هیچگونه آسیبی وارد نمی کند و در نتیجه درد ،تورم و کبودی بسیار کمتری  در لیپوماتیک شکم نسبت به روش های دیگر ایجاد خواهد شد .در آخر چربی مایع شده توسط دستگاه از بدن خارج می شود .

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )