لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب : تناسب صورت با بدن جزو مواردی می باشد که در زیبایی تاثیر زیادی دارد . برخی افراد از وجود غبغب در ناحیه ی زیر چانه ی خود رنج می برند . ضمن اینکه حتی با کمک رژیم های غذایی و ورزش نیز نمی توان غبغب را از بین برد لذا افراد در پی روش های کارآمد برای رفع غبغب می باشند . لیپوماتیک روشی نوین برای از بین بردن چربی های رسوب یافته است که برای رفع غبغب نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

چانه و گردن در هر فردی دارای زوایای خاصی می باشد که در صورتی که در افراد به طور استاندارد رعایت شده باشد در نتیجه موجب زیبایی ظاهر افراد می شود . لازم به ذکر می باشد داشتن غبغب به سن یا وزن خاصی مربوط نمی شود اما غبغب در افرادی که اضافه وزن دارند و چاق اند بیشتر مشاهده می شود .

در حقیقت می توان گفت غبغب زمانی ایجاد می شود که چربی ها به صورت موضعی تجمع پیدا کنند و در ناحیه ی زیر چانه به صورت افتاده در آیند و منجر به کاسته شدن از زیبایی ظاهر افراد شود . از جمله عواملی که منجر به ایجاد غبغب در افراد سن بالا می شود افتادگی و شل شدگی پوست است به این صورت که عضلات صورت انقباض پیدا کرده و موجب لایه لایه شدن چانه می شود . به این ترتیب افراد با کمک روش لیپوماتیک غبغب می توانند غبغب را از بین ببرند و مجددا ظاهری زیبا برای خود به ارمغان آورند .

لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب

برای انجام لیپوماتیک غبغب کانولا به درون ناحیه ی مورد نظر وارد می شود و در آن جا ارتعاشاتی ایجاد می کند و سپس چربی ها بدون هیچ آسیبی از ناحیه ی مورد نظر خارج می شوند . در ضمن لیپوماتیک علاوه بر تخلیه ی چربی ها منجر به لیفت و سفت شدن پوست نیز می شود و از شل شدگی پوست جلوگیری می کند که یکی از مزایای مهم این روش محسوب می گردد .

نحوه ی انجام روش لیموماتیک غبغب :

برای انجام لیپوماتیک غبغب باید ابتدا بیمار دندان های خود را بر روی هم فشار داده و همچنین زبان خود را به سقف دهان فشار دهد زیرا انجام این کار باعث سفت شدن عضله خواهد شد و به این صورت پزشک می تواند ناحیه ی تجمع چربی را مشخص کند . پس از این کار ، کانولا به داخل چربی ها راه پیدا می کند و چربی ها را از آن ناحیه تخلیه می سازد .

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )