ماستوپکسی

ماستوپکسی

ماستوپکسی یا بالا بردن سینه یک عمل جراحی می باشد که بدون آنکه حجم کلی سینه تغییر کند ، شکل و فرم سینه های شل شده را به صورت مجدد زیبا و به بالا می آورد. سینه ها زمانی که پوست الاستیستی (کشسانی) خود را از دست می دهد تمایل به از دست دادن فرم و سفتی پیدا خواهند کرد و شروع به شل شدن میکنند . اکثرزنان با به دنیا آوردن بچه و یا شیر دادن متوجه می شوند که سینه هایشان از نظر شکل ، اندازه ، و فرو کیفیت خودشان را از دست داده اند و این امر موجب نگرانی های آنها خواهد شد . این مشکلات ممکن است حتی بدون حاملگی ، بر اثر مرور زمان و جاذبه ی زمین و اضافه و کم کردن وزن نیز ایجاد شود . در ادامه جهت درمان و رفع این مشکلات به بررسی موضوع ” ماستوپکسی ” نیز میپردازیم .

 

ماستوپکسیبالا کشیدن سینه از شل شدن مجدد سینه ها ، مخصوصا در دوران بعد از حاملگی و جریان شیر دادن ، جلوگیری نخواهد کرد و احتمال اینکه سینه ها دوباره شل شود وجود خواهد داشت و در نهایت افتاده تر میشوند.در انجام عمل بالا بردن سینه منطقی است ، تا بعد از بدنیا آوردن هر چند فرزند و دوران شیر دادن به آنها  این عمل نیز به تعویق بیافتد. البته این نکته را باید نظر گرفت که ماستوپکسی اغلب برای حاملگی های بعدی مشکل و مانعی ایجاد نخواهد کرد ولی امکان دارد تاثیری بر روی شیر دادن داشته باشد .

 

 

بهترین افراد برای عمل ماستوپکسی :

میتوان گفت این نکته را فقط مشاوره با پزشک می تواند مشخص کند. در هنگام مشاوره ، پزشک جراح سوالاتی تخصصی از شما خواهد پرسید که با بررسی ، جواب این سوال را مشخص خواهد کرد . بهترین نتیجه از عمل ماستوپکسی ، معمولا در زنانی بدست خواهد آمد که سینه هایشان کمتر افت کرده و شل شده است. به طور کل کاندیدهای انجام عمل ماستوپکسی زنانی هستند که دارای سلامت جسمی هستند و از نظر احساسی محکم و قوی می باشند و در آخر نسبت به عمل جراحی و نتیجه ای که می خواهند از این عمل دریافت کنند ، واقع بین می باشند.

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )