محل های مناسب جهت لیپولیز

محل های مناسب جهت لیپولیز

محل های مناسب جهت لیپولیز : لیزر لیپولیز روشی با تهاجم کم می باشد که برای تخریب سلول های چربی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین از طریق ایجاد گرما موجب تحریک اثر سفت کننده بر روی پوست می شود .

در این روش از یک فیبر نوری لیزر که به درون بافت راه پیدا می کند برای رفع چاقی استفاده می گردد . لذا در اثر تابش اشعه لیزر ، چربی ها به حالت نیمه مایع در می آیند و به راحتی توسط بدن جذب می شوند یا اینکه از بدن تخلیه خواهند شد . لیزر لیپولیز تحت بی حسی موضعی انجام می شود .

به منظور انجام لیزر لیپولیز ابتدا از طریق سوراخ های بسیار ریزی که در پوست ایجاد شده است ، کانولا با قطر یک یا دو میلی متر به زیر پوست وارد می شود و سپس به آرامی به عقب و جلو حرکت داده می شود تا تابش لیزر زیر سلول های چربی برخورد کند و لذا دیواره ی سلول های چربی پاره شده و مایع درون سلول نیز آزاد شود . محل های مناسب جهت لیپولیز را در زیر شرح خواهیم داد .
نواحی ای از بدن که چربی به حالت موضعی رسوب کرده باشد ( تجمع کرده باشد ) محل های مناسب جهت لیپولیز محسوب می شوند . از جمله : غبغب ، سینه در آقایان ، شکم ، پهلو ، داخل و خارج ران جزو محل های مناسب جهت لیپولیز به شمار می آیند .

محل های مناسب جهت لیپولیز

دوره ی نقاهت لیزر لیپولیز به چه صورت است ؟

درد ناشی از عمل چندان زیاد نخواهد بود و با مسکن قابل کنترل می باشد . مختصری کبودی و تورم در محل طبیعی است و پس از مدتی برطرف می شود . 3 تا 4 روز پس از عمل فرد می تواند به انجام فعالیت های معمول روزمره ی خود بپردازد .

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )