مراقبت های پس از جراحی بینی

مراقبت های پس از جراحی بینی :

رایج ترین عمل ها در چند سال اخیر بین زنان و مردان ، عمل جراحی بینی است ، باید در نظر داشته باشید ، مراقبت های پس از جراحی بینی ضروری هستند ، به همین جهت مطالعه ی مطالب زیر به شما کمک خواهد کرد تا آمادگی لازم را پس از جراحی زیبایی بینی داشته باشید .

مراقبت های پس از جراحی بینی

بعد از عمل زیبایی بینی ، فرد دچار برخی از مشکلات خواهد شد ، این مشکلات پس از جراحی طبیعی بوده و نگران کننده نخواهد بود .

تورم پس از عمل جراحی بینی یک امری طبیعی بوده ، که میزان این ورم در افراد مختلف با هم متفاوت است ، در صورتی که بینی هم از داخل و هم از خارج تحت عمل قرار بگیرد و یا جراحی بینی به منظور بهبود بخشیدن به تنفس فرد انجام شود ، میزان تورم در این افراد بیش تر خواهد بود . برای کاهش دادن به میزان ورم ، توصیه هایی شده است ، که پیروی کردن از آن بعد از عمل به بهبود تسریع عمل کمک خواهد کرد :

مراقبت های پس از جراحی بینی

بعد از جراحی به مدت دو هفته سرتان را بالاتر از سطح بدن نگه دارید ، به منظوراین کار می توانید دو بالش زیر سرتان قرار دهید .

توصیه می شود زمان استراحت بر روی بینی و مناطق میانی صورت ، به مدت دو روز کمپرس آب یخ قرار دهید تا کبودی و تورم صورت بر طرف شود ، و پس از گذشت دو روز برای کاهش درد و ناراحتی هم چنان این کار را ادامه دهید .

به مدت دو روز از خم شدن و بلند کردن وسایل سنگین پرهیز کنید .

برای کاهش تورم و خونریزی بینی خود را از هر آسیب و ضربه ای دور نگه دارید .

به مدت چهار هفته مراقبت های پس از جراحی بینی ضروری است .

در صورت داشتن بخیه های جذبی ، آن ها را چهار بار در روز با هیدروژن پراکسید تمیز کنید .

برای کاهش خونریزی ، درد و تورم بهتر است ، قبل از عمل ،از مراقبت های پس از جراحی بینی اطلاعاتی داشته باشد .

 

مرکز لیپولیز ایران

( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی , لیپوماتیک سینه , لیفت سینه )