مزایای اولتراسونیک

مزایای اولتراسونیک

مزایای اولتراسونیک

مزایای اولتراسونیک : اولتراسونیک در لغت به معنی مافوق صوت است که این امواج مافوق صوت از محدوده ی فرکانس شنوایی انسان بیشتر اند و در علوم مختلفی نیز دارای کاربرد می باشد .

یکی از شاخه هایی که از این امواج استفاده می کند علم زیبایی می باشد که در واقع این تکنولوژی را برای از بین بردن چربی ها مورد استفاده قرار می دهد. روش های متفاوتی در سراسر جهان برای زیبایی اندام ابداع گشته که به دلیل اینکه امروزه افراد وقت کافی برای فعالت های بدنی و گرفتن رژیم های طولانی مدت ندارند اکثرا به این روش ها روی می آورند . اولتراسونیک یکی از همین روش ها می باشد که بسیار هم مورد توجه قرار گرفته شده است .در این مقاله روش و مزایای اولتراسونیک را شرح خواهیم داد.

 

روش اولتراسونیک :

روش اولتراسونیک روشی برای از بین بردن چربی ها بدون نیاز به جراحی می باشد .در این روش از امواج مافوق صوت  برای زدودن چربی ها استفاده می شود که در نتیجه معایب جراحی های زیبایی را در بر ندارد .

روش اولتراسونیک بدون نیاز به بیهوشی و بدون درد می باشد که با استفاده از امواج ، موجب لرزش سلول های چربی می شود که این لرزش بالا موجب حرارت شده و باعث به وجود آمدن حباب های هوا در بافت های چربی می شود که در نهایت منجر به منفجر شدن آن ها خواهد شد. در نتیجه بافت های سلولی از هم جدا می شوند و چربی به صورت مایع در می آبد و از بدن خارج می شود .

یکی از مزایای اولتراسونیک این است که بر خلاف لیپوساشن و لیپولیز می توان از آن برای نواحی پر حجم بدن استفاده نمود و حجم وسیعی از چربی ها را از بین برد .دیگر مزایای اولتراسونیک را در ذیل ذکر خواهیم کرد .

مزایای اولتراسونیک*معمولا افراد به علت حساسیت به لیزر نمی توانند از لیپوساکشن استفاده نمایند ولی این حساسیت ها به دلیل استفاده از امواج در این روش وجود ندارند .

*به دلیل اینکه در این روش جراحی وجود ندارد در نتیجه خونریزی ، عواقب بی هوشی ، تورم و درد را نیز به همراه نخواهد داشت .

*سلولیت ها و برخی ضایعات پوستی با این روش قابل درمان می باشند .

*به دلیل بی عوارض بودن این روش  ، فرد سریع تر می تواند به فعالیت های روز مره ی خود باز گردد.

*در هر سنی می توان از روش اولتراسونیک استفاده نمود .

*این روش برای لاغری موضعی و فرم دهی بسیار کار آمد می باشد .

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )