مزایای لیپوماتیک

مزایای لیپوماتیک

روش های مختلفی همچون لیپوساکشن ، بادی جت ، لیپولیز و لیپوماتیک برای از بین بردن چربی ها به کار گرفته می شوند . لیپوماتیک از جمله روش های نوین برای زدودن چربی های نقاط بدن است که قابلیت های مطلوب تر و بهتری نسبت به دیگر روش ها دارد . این روش با استفاده از بی حسی موضعی و بدون نیاز به بیهو شی عمومی و به صورت سرپایی انجام می شود . با استفاده از روش لیپوماتیک فقط در یک جلسه می توان چربی های زیادی را از بدن تخلیه نمود و به اندامی ایده آل دست یافت . در ذیل سایر مزایای لیپوماتیک را ذکر می کنیم .

مزایای لیپوماتیک

مزایای لیپوماتیک شامل چه مواردی می شود ؟

در روش لیپوماتیک ، مواد بی حس کننده توسط خود دستگاه به صورت ضربه ای و موضعی وارد بدن می شوند و درنتیجه نسبت به تزریق یکجا و دستی دز کمتری از مواد به درون بدن فرد وارد می شود و در نتیجه عوارض کمتری را در پی دارد .

به منظور جلوگیری از عوارض بی هوشی ، در این روش از بی حسی موضعی استفاده می شود .

طی این عمل صدمات کمتری در مقایسه با سایر روش ها به پوست وارد می شود و پوست از آسیب سوختن در امان می ماند .

دوره ی نقاهت عمل لیپوماتیک نسبت به روش های دیگر کوتاه تر می باشد لذا پس از مدت زمان کوتاهی فرد قادر خواهد بود بر سر کار خود باز گردد .

کبودی ناشی از عمل لیپوماتیک نسبت به روش های دیگر کمتر است .

لیپوماتیک تنها منجر به کاهش وزن در افراد نمی شود بلکه علاوه بر آن موجب تغییرات سایز ، فرم و حجم بدن نیز می شود زیرا تخلیه ی چربی ها با استفاده از این روش به حالت یکنواخت ، صاف و بدون ناهمواری صورت می گیرد .

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )