پیکر تراشی

پیکر تراشی

امروزه افراد زیادی برای کم کردن وزن خود دست به روش های مختلفی می زنند و حتی حاضر اند برای رسیدن به نتیجه ی ایده آل خود عوارض آن را نیز به جان بخرند .هم اکنون عمل های نوین زیادی برای رسیدن به اندامی زیبا ابداع گردیده است . پیکر تراشی از دستاورد های مهم پزشکی است که برای بهبود شکل و فرم بدن با روش تهاجمی و غیر تهاجمی مورد استفاده قرار می گیرد .

پیکر تراشی

بعضی از افراد این تصور را دارند که پیکر تراشی تنها با یک روش قابل انجام است  در حالی که اینگونه نیست و برای پیکر تراشی از تکنیک های مختلفی استفاده می شود که بنا بر نیاز افراد یکی از روش ها انتخاب و به کار گرفته می شود .به عنوان مثال برای خانم جوانی که تنها در پهلو های خود دارای چربی انباشته شده است برای تخلیه ی چربی ها از روش غیر تهاجمی استفاده  شود .برای تخلیه چربی های این ناحیه می توان از شیوه هایی همچون لیزرلیپولیز ، لیپوماتیک ، لیپوساکشن و بادی جت را به کار برد .در سال های اخیر کار با این دستگاه ها به آسانی انجام می شود ولی برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب تبحر پزشک نیز اهمیت زیادی دارد لذا تنها موضوع مورد اهمیت استفاده از کدام دستگاه و کدام روش نیست .

پیکر تراشی

شیوه های تخلیه ی چربی بدون نیاز به جراحی :

در اولین جلسه ی مراجعه ی بیمار ، پزشک به بررسی تمام پارامتر های لازم می پردازد و اندام فرد به طور دقیق بررسی می شود وسپس برای اعمال تغییرات مورد نظر برنامه ریزی های لازم انجام می شود .در این جلسه تمام موارد همچون تغذیه ، بودجه ، شغل ، نوع زندگی فرد و میزان فعالیت بدنی فرد مورد بررسی قرار می گیرد .به علاوه در مراجعه کننده های خانم که در آینده قصد بارداری و شیردهی دارند نیز این مورد در نظر گرفته می شود . سپس بر اساس صحبت ها و مشاوره های صورت گرفته یک برنامه ریزی کلی می شود . ضمنا مزایا و معایب پیکر تراشی و همچنین میزان اثر بخشی آن شرح داده می شود که ممکن است شامل چند جلسه ی توجیهی باشد .

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )