کاربرد های بادی جت

کاربرد های بادی جت

پیکر تراشی با استفاده از تکنیک بادی جت ، پروسه ای کم تهاجمی به شمار می آید که با استفاده از قدرت آب انجام می شود . در طول عمل بادی جت چربی های قسمت های بدن از بین می روند لذا افراد می توانند با استفاده از این روش از دست چربی های موجود در نقاط بدن خود خلاص شوند . بادی جت روشی سرپایی است که بدون نیاز به بیهوشی انجام می شود . کاربرد های بادی جت را در زیر شرح خواهیم داد .

کاربرد های بادی جت

کاربرد های بادی جت شامل موارد زیر می باشند :

جوانسازی دست و صورت :

به تدریج در طول زمان ، پوست خاصیت الاستیسیته و استحکام خود را از دست می دهد و روند تولید کلاژن نیز کند خواهد شد و به علاوه چربی موجود در زیر پوست کاهش پیدا می کند . می توان با استفاده از چربی های حاصل از بادی جت که بدون هیچگونه آسیبی از بدن خارج شده اند ، ظاهری مطلوب و جوان برای دست و صورت فراهم نمود .

حجیم سازی و بزرگ کردن سینه ها :

به کمک روش بادی جت می توان چربی ها را همانطور که گفته شد بدون اینکه آسیبی به آن ها وارد شود از بدن خارج کرد . لذا می توان این چربی های بدست آمده را برای حجیم سازی سینه ها استفاده نمود و سینه ها را خوش فرم کرد .

کاربرد های دیگر بادی جت :

حتی افرادی که از نظر فیزیکی ، ظاهر و وزنی مناسب دارند نیز گاهی در اندام خود با چربی های رسوب شده و سر سخت مواجه می شوند که با رعایت رژیم غذایی و انجام فعالیت های ورزشی نیز نمی توان آن ها را از بین برد . با بکار گرفتن روش بادی جت می توان چربی های نامطلوب موجود در نقاط بدن را از زیر پوست به طور دائمی خارج کرد .

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )