کاربرد های لیپوماتیک

کاربرد های لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی برای رفع چربی های موضعی بدن است که تحت بی حسی موضعی بدون نیاز به بیهوشی و به صورت سرپایی انجام می شود . با استفاده از روش لیپوماتیک می توان تنها در یک جلسه میزان قابل توجهی از چربی ها را از بدن تخلیه کرد و نتایج قابل مشاهده ای بر جای گذاشت . کبودی و تورم حاصل شده پس از لیپوماتیک در مقایسه با روش های قدیمی تر کمتر ایجاد می شود و حتی درد و خونریزی پس از لیپوماتیک نیز کمتر است .

تاکنون در این روش آمبولی گزارش نشده لذا می توان گفت احتمال آمبولی چربی در این روش وجود ندارد . بعد از به کارگیری روش لیپوساکشن که تاکنون بهترین روش برای تخلیه ی چربی ها به شمار می آمد ، پوست افراد دچار شل شدگی و افتادگی می شد که خیلی ناخوشایند بود اما در روش لیپوماتیک به دلیل سیستم نوین اینفراسونیک لیپواسکالیچر ، عوارض حاصل از تخلیه ی چربی ها تا حد زیادی کاهش یافته و همچنین میزان رضایتمندی افراد از این روش بیشتر شده است . در ذیل کاربرد های لیپوماتیک را ذکر می کنیم .

کاربرد های لیپوماتیک

  • تخلیه ی چربی ها از تمام نقاط بدن حتی غبغب ، داخل ران ، بازو ها و سینه ی آقایان .
  • استفاده از چربی های تخلیه شده به عنوان فیلر

در سیستم لیپوماتیک ، کانولا که میله ی باریک بسیار ظریفی است در جهات مختلف در زیر پوست حرکات گردشی ایجاد می کند و بر اثر این حرکات ایجاد شده ، اتصال سلول های چربی از بین می رود . سپس این چربی ها را می توان از بدن تخلیه نمود .  روش لیپوماتیک منجر به تحریک فیبروبلاست ها و افزایش قوام سپتوم ها و جمع شدن پوست نیز خواهد شد . در این روش به عروق لنفی و خونی هیچ آسیبی وارد نمی شود .

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )