کاندیدای جراحی براکیوپلاستی

کاندیدای جراحی براکیوپلاستی

عمل جراحی براکیوپلاستی یا لیفت بازو جهت حذف چربی ها و پوست های اضافی موجود در ناحیه ی بازو انجام می شود . بر اثر بالا رفتن سن پوست بازو شروع به شل و افتاده شدن می کند لذا افرادی که با این مشکل مواجه اند می توانند با کمک جراحی براکیوپلاستی بازو های خود را خوش فرم و تراشیده تر کنند . به منظور انجام این جراحی برشی با توجه به شرایط بیمار ، از قسمت آرنج تا زیر بغل ایجاد می شود و در بعضی موارد نیز برش ایجاد شده تا قسمت قفسه ی سینه امتداد پیدا می کند . در زیر در رابطه با کاندیدای جراحی براکیوپلاستی یا لیفت بازو توضیحاتی ارائه خواهیم داد .

کاندیدای جراحی براکیوپلاستی

آقایان یا خانم هایی کاندیدای جراحی براکیوپلاستی می باشند که از وجود پوست و چربی اضافی در ناحیه ی بازوی خود احساس ناراحتی می کنند و حتی با کمک ورزش و روش های دیگر هم موفق به از بین بردن آن نشده اند . این عمل جراحی نسبتا عملی تهاجمی به حساب می آید لذا افرادی که قصد انجام این عمل را دارند بایستی از سلامت عمومی برخوردار باشند . به علاوه کاندیدای جراحی براکیوپلاستی باید از نتیجه ی عمل انتظارات واقع بینانه داشته باشند .

جای زخم ناشی از جراحی براکیوپلاستی در چه قسمتی قرار می گیرد ؟

جراحی که عمل جراحی براکیوپلاستی را انجام می دهد ، تلاش می کند تا زخم های ناشی از عمل را تا جای ممکن مخفی و کوچک کند . به طور معمول این بریدگی در ناحیه ی زیر بازو ایجاد می شود تا خیلی در معرض دید نباشد .

آیا می توان همزمان با جراحی براکیوپلاستی ، عمل دیگری نیز انجام داد ؟

خیلی از افرادی که تحت جراحی براکیوپلاستی قرار می گیرند ، به منظور زیبا تر کردن بازو های خود ، عمل های دیگری نیر انجام می دهند لذا جراح عمل هایی را که خطرناک نیستند را برای شما مشخص خواهد کرد .

 

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )