کاهش سایز با لیپوماتیک

کاهش سایز با لیپوماتیک و پیکرتراشی

لیپوماتیک و لیپولیز جزو روش های برتر برای تخلیه ی چربی های موضعی که در نقاطی از بدن انباشته شده اند است و نتایج باور نکردنی و مطلوبی را در کاهش سایز با لیپوماتیک به بار خواهد آورد.
امروزه کاهش سایز با لیپوماتیک از روش های مناسبی است که خیلی افراد که دارای چاقی موضعی می باشند از آن بهره می برند و به اندام دلخواه و متناسب دست می یابند.

سایر روش های لاغری :

کاهش سایز با لیپوماتیک*در روش لیپوساکشن با استفاده از قدرت مکش چربی های موضعی را از بین می برند که در دستگاه های قدیمی نیاز به بیهوشی عمومی و بستری وجود داشت و حجم چربی های بیرون کشیده نیز کم بود اما میزان خونریزی ، تورم و درد زیاد بود. همچنین به دلیل انجام عمل تحت بیهوشی عمومی فرد عمل شده در معرض خطراتی چون احتمال آمبولی چربی قرار می گرفت و تنها تقریبا یک سایز کم می کرد.
*در روش اولتراسونیک چربی ها با استفاده از قدرت امواج گرمایی شکسته شده سپس به وسیله ی دستگاه مکش از زیر پوست خارج می شوند و به دنبال اثرات گرمایی امکان سوختگی و از دست رفتن پوست و یا سوختگی بافت های عمقی را به دنبال دارند.
*در روش لیپولیز قبل از انجام لیپوساکشن از لیزر استفاده می کنند که به علت مورد استفاده قرار دادن دستگاه های غیر استاندارد با درجات بالا و یا بی احتیاطی نمودن پزشک باعث سوختن پوست و یا فیبروز و سفت شدن قسمتی در زیر پوشت می شود.
به دلایلی که ذکر شد محققان در صدد ابداع دستگاه هایی برآمدند که علاوه بر فراهم نمودن راحتی ، خطرات و عوارض کمتری هم به دنبال داشته باشد. لیپوماتیک شیوه ای بدون نیاز به بیهوشی عمومی است که در آن حجم زیادی از چربی های موضعی زیر پوست تنها در یک جلسه با کمترین ورم و کبودی قابل تخلیه می باشد و سلولیت ها را از بین می برد .

کاهش سایز با لیپوماتیک نیز تا چند وقت پس از انجام لیپوماتیک ادامه دارد که کاهش سایز قابل توجهی می باشد و در ضمن نه تنها پوست شل و افتاده نمی شود بلکه به سفت تر شدن پوست نیز کمک خواهد کرد.

مرکز لیپولیز ایران

 ( روش لیپولیز ، لیپوماتیک ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک سینه ، لیفت سینه )